Thuya Kaş Kİrpik Boya Seti

Kaş Kirpik Boya SetiKaş-Kirpik Boyası
Kaşlar ve kirpikler, vücudumuzda olmasını istediğimiz ve uzun, yoğun, kıvrık olması ile hoşumuza giden güzelliğimizi tamamlayan unsurlardır. Kaşların rengini belirginleştirerek gözlere anlam kazandırabiliriz Thuya Kaş boyası tam bu noktada ihtiyaca cevap veriyor aylık kaş boyama yöntemi ile uzun süreli kalıcı belirgin hoş ve çekici kaşlar kısa süreli bir işlem olan Thuya kaş boyama ürünleri ile mümkündür.Uzun, yoğun ve kıvrık kirpikler her bakımlı kadının arzusudur. Doğal kirpik rengi her zaman hoşumuza gitmeyebilir daha belirgin kirpiklere sahip olabilirsiniz Thuya kirpik boyama uygulaması size arzu ettiğiniz yoğunluğu ve belirgin kirpikleri elde etmenizi sağlayacaktır. Kirpik boyama işleminden önce kirpik perması da size istediğiniz kıvrıklığı sağlayacak ve muhteşem kirpikler sizin olacaktır Kirpiklerinizi makyajınıza uygun siyah mavi kahverengi renk ile efekt vererek güzelliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Eyelash Tint Kit:
Kirpik - Kaş Boya Seti
Set İçeriği 1 Paket Göz Pedi ( 25'li )
3 Adet Boya ( Siyah - Mavi - Kahverengi )
1 Adet Özel Koruyucu Krem
1 Adet Boya solusyonuAylık Kirpik Boyama Yöntemi
Koyu lacivert ve siyah renkleri mevcut olan THUYA kirpik boyasından özel kristal kaba 1 santim sıkıldıktan sonra 6-damla oksidant damlatılır ve kutunun içindeki çubukla iyice karıştırılır. (saç boyası kıvamına gelecek şekilde) Kirpikler ve göz çevresi yağsız bir temizleyici ile iyice temizlenir. Göz altlarına ince bir tabaka vazelin sürüldükten sonra cildin boyanmaması için özel gözaltı pedleri, alt kirpiğe kadar gelecek şekilde yapıştırılır. Boya önce; gözler açık durumda iken alt kirpiklere iyice sürülür. Daha sonra gözler kapatılır ve boya aynen üst kirpiklerede tatbik edilir.20 dakikalık bir bekleme süresi sonrasında üst kirpiğe kuru bir pamuk konularak alttaki ped ile birlikte öne doğru çekilir. Yine kuru pamukla yalnız kirpikler aşağıdan yukarıya doğru silinerek temizlenir, en son nemli bir pamukla temizleme işlemi tamamlanır.
Boyama ve bekleme esnasında göze kaçan boya gözü yakabilir, fakat; alerji risksiz THUYA boyaları bitki ekstrelerinden yapıldığından göze hiçbir zararı olmadığı gibi kirpik ve kaşları besler ve çoğaltır. Thuya dünyada alerji riskinin en az oldugunu ispatlayan ve avrupa standartlarına sahip tek marka olma özelliğini de taşımaktadırAylık Kaş Boyama Yöntemi
Çeşitli renkleri mevcut olan THUYA kaş boyasından kaba 1 santim kadar sıkıldıktan sonra 6-7 damla (saç boyası kıvamına gelecek şekilde) oksidan damlatılır ve kutunun içindeki çubukla iyice karıştırılır. Kaşlar yağsız bir temizleyici ile iyice temizlenir. Kaş şekline göre boya bütün kaşa tatbik edilir. İstenilen koyuluk derecesine göre 5 ile 10 dakika arası beklenir.(kaşta ne kadar çok beklenirse o kadar koyu ton elde edilir.) Eğer kaşlarda beyazlıklar varsa beyazlıkların üstü boya ile kapatılır. Boyanın tutup tutmadığı her zaman ilk boyandığı yerden kontrol edilir.Süre sonunda kaştaki boya kuru bir pamuk yardımı ile kaştan alınır. İlk defa kaş boyatılıyorsa boyamadan 20 gün sonra tekrarlanırsa kalıcılık daha uzun süreli olur. Daha sonraları ayda bir boyanabilir.
Renkleri:;
Siyah : Kirpik
Mavi-Siyah : Kirpik
Kahve : Kirpik ve Kaş
Açık Kahve : Kaş
Kızıl : Kaş
Açık Sarı : Kaş

Kaş ve kirpik boyasında en kaliteli THUYA

Oksidanlar:
oksidan2Dry Special Solution Gel oksidan
Kaş Boyası Solüsyonu 50mlThuya oksidan sadece kaş boyaları içindir. Kaş boyama işlemlerinde kullanılan kaşlarınıza zarar vermeyen, boya açıcı oksidan, istenilen renk tonunu elde edebilmek için kıvamı ayarlamaya yarar kalıcı ve beğeninize uygun kaş rengine sahip olmayı sağlayan solüsyon jeli.

Special Solution Dye 60ml oksidan
Hızlı ve kalıcı sonuç için kirpik boya solüsyonuThuya oksidan sadece kirpik boyaları içindir. Kirpik boyama işlemlerinde kullanılan kaşlarınıza zarar vermeyen, boya açıcı oksidan, istenilen renk tonunu elde edebilmek için kıvamı ayarlamaya yarayan hızlı ve kalıcı, beğeninize uygun kaş rengine sahip olmayı sağlayan kirpik boyası solüsyonuTHUYA Dünyada Allerji Riskinin EN AZ Olduğunu İspatlayan Avrupa Standartlarına SahipTek Markadır.

Paylaşım

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Twitter

Fatal error: Using $this when not in object context in /home/prokomed/public_html/hayatkozmetik.com.tr/index.php on line 56