Cihazlar

Cihazlar


Göster:
Sırala:

Dövme Silici Lazer

Sonuç garantili ekonomik dövme silme cihazı Nd:YAG lazer değişik renkler ve dalga boy..

Cihazlar Hakkında

Hayat Prokomed Kozmetik ve Eğitim Ltd. Şirketi Bünyesin de bulundurduğu cihazların Türkiyedeki tek yetkili distribütörüdür. Güzellik ve bakım piyasamıza önerdiğimiz cihazlarımızın dünya üzerinde kaç ülkede hangi ülkeler de referansı olduğu sorusu bizim için ilk sorudur.

Hayat Prokomed Kozmetik kendini ve sizleri ileriye taşımayı hedeflemiştir. Kalitesine güvendiği cihazları ithal ederken cihazlarla ilgili en son yenilikleri de araştırarak teknik şartnamelerini gözeterek ve cihazlarla ilgili her türlü eğitimi bilgiyi eksiksiz bir biçimde teknik servis departmanına aldırdıktan sonra Türkiye Güzellik ve Bakım piyasasına sunar. Yeni bakım cihazının işletmeye sorun, arıza çıkartmadan yüksek performansla çalışabilmesinin bu yolla mümkün olabileceğini düşünmekteyiz.

Avrupa ve dünya Ülkelerinde kendini ispatlamış üretici fabrika statüsünde olan firmalarla çalışmaya özen göstermemiz müşterilerimize kaliteyi aracısız olarak ilk elden en ideal fiyat ile sunmak istememizdendir. En yeni cihazların araştırılarak bulunması cihaz teknik özelliklerinin, imalatında kullanılan elementlerin Türkiye şartlarına uygunluğu yasalarımızın izin verdiği ölçülerde ve standartlarda olduğuna kesin olarak güvenilme aşamasını başarı ile geçen cihazları güzellik ve bakım piyasasına birer hediye olarak vermektedir.

Güzellik Salonu için Diyot Lazer, İpl, Foto epilasyon, Fraksiyonel Lazerler, Kavitasyon Cihazları, Cryo lipolysis, Microblading ve Kalıcı Makyaj cihazlarının yanı sıra tüm cihaz alımlarınızı gerçekleştirirken sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Gönlünüzdeki cihazı alırken bilmediğiniz her türlü konuda sizlere eğitim ve teknik desteği sağlamaktayız. Güzellik Merkezi İşletme yatırımlarının kolay kolay ortaya çıkmadığını ve emeğin kıymetini biliriz.

Cilt Bakım cihazları, Sterilizasyon Işıklı Büyüteç, Loop, İğneli Epilasyon, Ayak Bakım Cihazları, Pedikür Spa gibi güzellik merkezi ekipmanları için de aynı titizliği gösterdiğimizi açıkça belirtmek isteriz. Her işletmenin profesyonel ellerden geçerek hizmete hazır hale getirilmesini planlamak ve bu aşamada yanınızda olduğumuzu göstermek Hayat Prokomed Kozmetik için ayrı bir keyiftir.