Kalıcı Makyaj Cihazları

Kalıcı Makyaj Cihazları

Mei-Cha Star Profesyonellerin tercihi

Gücü, kalitesi, şık görünümü ile profesyonel kalıcı makyaj uygulayıcılarının ilk tercihi Mei-Cha kalıcı makyaj cihazlarıdır. Üstün performanslı ve hızı kullanıcılara ve müşteriye konforlu uygulama rahatlığı sunar. 13,000 rpm/dakika çıkışı ile her vuruşta eşit güç verir, maksimum veya minimum hız seçiminde değişmeyen tutarlı iğne derinliğine sahiptir. Bu yüksek hız sayesinde uygulama süresini aşağı çekerek müşterinin acı hisside fark edilir derecede azalır. İğne tutarlılığı da kalıcı makyaj uygulamanın doğru deri katmanında oluşturulmasını sağlar.


Kendinden soğutma fanı uygulama sırasında cihazın ısınma ve durma evrelerini ortadan kaldırarak kesintisiz işlem yapmanızı sağlar.
Birbirinden bağımsız olarak çalışabilen çift motora sahiptir. Opsiyonlu olarak ikinci el probu eklenebilmektedir. İstenildiği takdirde ayak peadlı opsiyonel olarak alınabilir. Bu sayede iki ayrı uzmanın aynı anda iki ayrı müşteriye hizmet vermesi sağlanarak zaman ve para kazandırır. Eş zamanlı çalışabilen profesyonel bir cihazdır..


Cihaz Özellikleri


Kozmetik ve para medikal uygulamalarda kullanım için tasarlanan İstar güçlü teknik özellikleri, göz alıcı şık dizaynı ve sağlık bilgisi kurallarına uygunluk sağlayan çok özel tasarıma sahiptir. Cihazda kullanılan tüm iğneler vidalama yapılarak sabitlendiğinden istenmeyen iğnenin cihazdan fırlaması, çevreye zarar vermesi mümkün değildir. Özel boya tamponları sayesinde el probunun içine piğment akışını engeller. Bu da cihazınızın ömrünün uzaması demektir. Kıl, dolgu 3D, 6D tekniği kalıcı makyaj uygulamaları için özel tasarım iğneleri başarılı sonuçlar elde etmenizi kolaylaştırır.


Multi Fonksiyonel Mei-Cha Delux


Dermapen Özellikli Multi Fonksiyonel Mei-Cha Delux makineleri iki işi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. Bir yandan kalıcı makyaj uygulaması yapılırken diğer probu ile minimum epidermal hasarla cildin doğal kollajen ve elastin üretimini harekete geçiren mikro iğneleme yöntemini kullanılabilmektedir. Bu sayede cilt sıkılaştırma, toparlama, rejuvenasyon ve pürüzsüzleştirme uygulamaları yapabilirsiniz. Otomatik ve Manuel olarak ayarlayabileceğiniz hızlı fonksiyonu sayesinde en efektif sonuçlar ağrısız elde edebilen Mei-Cha Delux, minimum epidermal hasar sayesinde kızarıklık ve ağrı oluşumunu en aza indirir. Yüzün her bölgesinde manevra kabiliyetini arttıran dermapen başlığı sayesinde, cilt yüzeyinde istenildiği kadar kanalın kontrolünüzde ve hızlı şekilde açılmasını sağlar. İğneleme işlemi vücut tarafından cildin hasar görmesi olarak algılayan cilt iyileştirme çalışmasına başlar. Yüz üzerindeki tüm kusurların giderilmesi, cildin kusursuz görünümü ve yapılan kaş, göz ya da dudak uygulamalarının daha iyi görünmesini sağlar.


Mei-Cha Portable Sapphire Elite™


En popüler taşınabilir kalem cihazlardandır. Makine iç aksamında kullanılan güçlü Alman motor sayesinde sınıfının en dayanıklı kalemi olma özelliğine sahiptir. Gövde hız kontrolü ile Sapphire Elite ™ GM konforlu kullanım imkânı sunar. Profesyonel kullanıcılara hitap edebilecek şekilde güçlendirilen Sapphire Elit kalıcı makyaj cihazı, portatif olması sayesinde taşınabilirliğini sağlamaktadır. Uzmanın salon dışında uygulama yapabilmesi için ideal olan Sapphire Elite kalıcı makyaj uygulama cihazı tam sterilize tek tek paketlenmiş ve yüksek kalitede, paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kolay iğne boyutu tanımlama için renk kodlu plastik kılıfı bulunmaktadır. Her iğne ucu koruması için plastik iğne tutucu tüp ile paketlenmiştir (Düz) çift, tek üçlü (yuvarlak), dört (düz), beş (yuvarlak), altı (düz) ve sekiz (yuvarlak) iğneleri mevcuttur. Kıl tekniği, noktalama tekniği ve dolgu tekniği kullanılarak yapılan uygulamalarda son derece başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Vücuda yapılacak olan kalıcı motif uygulamalarında da başarılı sonuçlar için kullanılmaktadır.


Hijyen


Cihaz tek kullanımlık kişiye özel hazırlanmış gamma sterilize edilerek paketlenmiş özel tasarıma sahip vidalayarak güvenli uygulama yapılmasını sağlanan iğnelerin kullanıldığı kalıcı makyaj cihazıdır. Bu da her müşteriye özel son derece sağlıklı bir uygulama konforu sağlar. Her uygulamada iğne ve değişebilen komple kalem ucu ile hastalıklara ve enfeksiyon kapma riskine karşı %100 güvenlidir.


Türkiye ’de ve dünyada rakibi olmayan yeni teknolojik flat iğnelerle tanışmaya hazır mısınız? Çoklu flat iğne ile kaşı kıl şeklinde tarayarak çok hızlı ve mükemmel doğallıkta sonuç elde etmenizi sağlar.


Vücut desen çalışmalarında işlem hızınızı artırırken gölgelendirme efektlerini yapmak hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı.


Cihazların yanında ücretsiz olarak verdigimiz kit setlerimizde mevcuttur


Mei-Cha i-Star ™ Kit Seti

 • 3 adet bitkisel pigment
 • 10 adet düz veya flat iğne steril poşetlerde
 • 10 Kapşon
 • 10 Boya kabı tutucu yüzük
 • Uygulamalı Öğrenene Kadar Eğitim
 • Kurs Sonunda Sertifika
Sapphire Elite™ GM Kit İçeriği:


 • 3 adet bitkisel pigment
 • 10 adet düz veya flat iğne steril poşetlerde
 • 10 Kapşon
 • 10 Boya kabı tutucu yüzük
 • Uygulamalı Öğrenene Kadar Eğitim
 • Kurs Sonunda Sertifika

Multi Fonksiyonel Mei-Cha Delux Kit İçeriği :

 •  Micro iğneleme sistemi ( Dermapen Probu)
 • 10 Dermapen Kartuşu
 • 10 Micro iğnesi (0,35 )
 • 3 adet bitkisel pigment
 • 10 adet düz veya flat iğne steril poşetlerde
 • 10 Kapşon
 • 10 Boya kabı tutucu yüzük
 • Uygulamalı Öğrenene Kadar Eğitim
 • Kurs Sonunda Sertifika

Göster:
Sırala:

MEI-CHA Lumi Kalıcı Makyaj Cihazı

Lumi TM Özellikleri● İğne,Güç ve Motor Dönüş Hızını Kontrol Etmeyi Sağlayan Gelişmiş Tekn..

Mei-Cha i-Star ™

●  Amerikan Marka Cihaz●  13,000 Rpm/Dakika ile Eşit Güç Verir●  Güvenli, Hassas, Ver..

MEI-CHA Deluxe i-Star Yeni

MEI-CHA Deluxe i-Star

Deluxe i-Star TM Özellikleri● Yeni Tasarım Probu ile Nano İğne Seçeneği İçin Geliştirilmiş ..

Mei-Cha Portable Sapphire™

●  Amerikan Marka Cihaz●  7,000 Rpm/Dakika ile Eşit Güç Verir●  Güvenli, Hassas, Veri..

Micro Dermapen & Kalıcı Makyaj

Microdermapen & Kalıcı Makyaj Cihazımız Dermapen uygulaması dışında Kıl Tekniği ileKalıcı makyaj..

Sapphire Elite Kalıcı Makyaj Cihazi ™

●  Amerikan Marka Cihaz●  Bir ucu Kalıcı Makyaj Bir Ucu Dermapendir.●  Dermapen başlı..

Dermapen Cihazı

DermapenCildin değerli üst tabakası epidermse zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden cildi derinde..