Cryo Lipoliz Cihazları

Cryo Lipoliz Cihazları

CRYOTECHNOLOGY kontrollü soğutma sistemi ile yağları giderme tedavilerinde kullanılan son teknolojidir.

Bu devrim yaratan teknoloji, yeni kanamasız ve ağrısız prosedüre dayalı tedavi bölgesini soğutarak bölgesel yağlanmaları azaltır.


-CRYOTECHNOLOGY tüm yaş, cinsiyet , cilt tipi ve dokulara uygulanabilir.


-Makine aynı anda çalışabilen ve ikisi için de bağımsız sıcaklık ve vakum derecesi ayarlanabilen iki başlık ile tasarlanmıştır.


Acı – Ağrı – İğne olmadan !İstenmeyen bölgesel yağlar, bayan erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça, bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır.


Bu konuda en son teknoloji ise, ‘Soğuk Lipoliz Yöntemi’. Bu yöntem, bugüne kadarki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır. Vücutta istenmeyen yağ birikimi olan bölgelerdeki yağları, belirli dereceye kadar, etraftaki diğer dokulara zarar vermeden soğutarak , zarlarını eritip vücudun çöpçü hücreleri olan makrofajlar tarafından emilerek yok edilmesi esasına dayanan bir vücut biçimlendirilme yöntemidir


-CRYOTECHNOLOGY tedavisi yağ hücrelerine soğuk uygulaması ile bölgesel dokunun kontrollü bir zaman dilimi için dondurulması esasına dayanır.


-CRYOTECHNOLOGY başlıkları vakum etkisi üreterek cildi emer ve tedavi bölgesindeki kan akışını yavaşlatarak yağ dokusunu hareketsiz hale getirir.
-Diğer dokuları korumak ve onlara hasar vermemek için onu kısmen izole eder.


-COCCON ( Soğuk lipoliz ) yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale gelerek onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel bir cilt soğutma yöntemidir. Aslında yağ hücrelerinin soğuğa maruz kaldığı zaman dermatolojide “soğuk kaynaklı panikülit” olarak da ifade edilen programlanmış hücre ölümüne (apoptoz) girdikleri yaygın bilinen bir gerçektir.


-Cryo lipoliz ( Soğuk lipoliz ) cihazı ile yağ hücreleri hedef alınarak yağ tabakasının bulunduğu bölgeler soğuk aracılığıyla parçalanır. Yağ hücreleri soğuğun etkisiyle daralıp büzülünce lenfatik sistem tarafından vücuttan atılır.


Göster:
Sırala:

Cryo Lipoliz Cihazı Plus II

Cryolipolysis sistemi Son yılların bölgesel incelme ve kilo vermede en etkili yöntemi olarak kabul e..

Cryo Plus Ice

Cryo Plus IceCryolipolysis sistemi Son yılların bölgesel incelme ve kilo vermede en etkili yöntemi o..

Cryolipolysis Cihazı Plus I

Cryolipolysis sistemi Son yılların bölgesel incelme ve kilo vermede en etkili yöntemi olarak kabul e..